Karma | Kotle Kvalitně

Karma

Plynová topidla BETA

Podokenní plynová konvekční topidla řady BETA mají vyveden odtah spalin přes zeď. Svými funkčními vlastnostmi jsou naprosto srovnatelná s ostatními způsoby vytápění.

BETA Mechanic – klasická podokenní konvenční plynová topidla s odtahem spalin přes zeď. Topidla jsou svými funkčními vlastnostmi plně srovnatelná s ostatními typy vytápění a vzhledem k tomu, že odolávají i teplotám pod bodem mrazu jsou výbornou variantou vytápění pro chaty a chalupy.

BETA Electronic – Vyšší řada podokenních konvenčních plynových topidel s odtahem spalin pře zeď. Beta Electronic mají až o 25% nižší spotřebu plynu než topidla Beta Mechanic, v klidu dokonce nulovou spotřebu.

Kotle Karma

Plynová topidla BETA Comfort

Podokenní plynová konvekční topidla řady BETA Comfort mají vyveden odtah spalin přes zeď. Plynová topidla disponují temně proskleným čelním panelem. Zvláštní konstrukce hořáku umožňuje vidět po zažehnutí planoucí oheň.

Beta Comfort – nejvyšší řada podokenních konvenčních plynových topidel s odtahem spalin přes zeď. Zvláštní konstrukce hořáku umožňuje vidět po jeho zažehnutí planoucí oheň. Beta Comfort mají až o 25% nižší spotřebu plynu než topidla Beta Mechanic, v klidu dokonce nulovou spotřebu.

Beta Mechanic Comfort – Klasická podokenní konvenční plynová topidla s odtahem spalin přes zeď nyní můžete zakoupit i v provedení Mechanic Comfort. Zvláštní konstrukce hořáku umožňuje vidět po jeho zažehnutí planoucí oheň.

Komínová topidla GAMAT

Komínová topidla řady GAMAT doplňují tradiční sortiment podokenních konvenčních topidel. Umožní Vám vytápět především takové místnosti, ve kterých nelze umístit topidlo z nejrůznějších důvodů pod oknem, nebo nelze vyvést odtah spalin přes zeď.

Gamat přes zeď – Plynová topidla značky Gamat s odtahem spalin přes zeď jsou vybavena mechanickou regulací teploty – termostatem a piezozapalovačem, kterým se zapaluje věčný plamínek.

Gamat do komínu – Komínová topidla doplňují sortiment klasických podokeních topidel a zároveň jsou variantou pro vytápění místností, kde je nutné zajistit odtah spalin do komína. Tato topidla vynikají vysokou výhřevností, nízkými pořizovacími náklady a ekonomickým provozem.