Revize plynových kotlů Junkers | Kotle Kvalitně

Revize plynových kotlů Junkers

Provádíme revize plynových i elektrických kotlů Junkers v Kolíně, Kutné Hoře, Nymburku, Poděbradech, Městci Králové a okolí. Na veškeré činnosti máme potřebná oprávnění od TIČR i od společnosti Junkers.
Pravidelné kontroly plynových spotřebičů dnes podléhají velmi přísným bezpečnostním normám a je tedy nutné tyto činnosti ponechat na profesionálech s odbornými znalostmi, správnými měřícími přístroji a platnou certifikací. Jen tak zajistíte bezpečný provoz Vašeho zařízení a zamezíte možným katastrofálním následkům zanedbáním údržby.

Provádíme veškerá nutná měření včetně 4 Pa testu dle TPG 704 01. Zajistíme rovněž potřebné revize veškerých plynových a elektrických spotřebičů. V případě potřeby zhotovíme nebo prodloužíme vedení plynu ve Vašem bytě.

  • prodej kotle
  • montáž
  • uvedení do provozu
  • záruční servis a opravy
  • pozáruční servis a opravy
  • revize včetně 4 Pa testu
  • programování regulace
  • poradenství

O značce Junkers

Plynové závěsné kotle Junkers Bosch jsou cenově dostupným a flexibilním řešením pro byty a rodinné domy. Zároveň Vám plynové kotle s vhodnou regulací umožní, na rozdíl od běžné regulace, dosáhnout značných finančních úspor jak za vytápění, tak i za ohřev teplé vody. 

Kondenzační plynové kotle mají v porovnání s klasickými plynovými kotli až o 15 % vyšší účinnost. V praxi tak díky vyšší účinnosti a nízkoteplotnímu provozu ušetříte až 25 % provozních nákladů na vytápění a přípravu teplé vody. Kondenzační plynový kotel je totiž konstruovaný tak, aby teplo obsažené ve spalinách neunikalo bez užitku do atmosféry. Spaliny, které obsahují množství horké vodní páry a tím i energie, jsou proto zpětně využívány pro ohřev vody. Díky svým nízkým emisím jsou kondenzační kotle maximálně šetrné k životnímu prostředí.

Plynové kotle lze také díky integrovanému algoritmu SolarInside a správně zvolené regulaci jednoduše propojit se solárními panely Bosch. K průměrné 60% roční úspoře při solárním ohřevu teplé vody tak můžete se SolarInside získat navíc ještě dalších 15 %. 

Díky kompaktním rozměrům a modernímu designu lze plynové kotle Junkers Bosch nainstalovat skoro na každé místo ve Vašem bytě či rodinném domě.